Dodany: 10.07.2014 10:18|Autor:

Dla dr Doreen Virtue rozpoznanie wewnętrznego wezwania i stanie się Posłańcem Światła nie było łatwą wyprawą. W "Ścieżce Posłańca Światła" opowiada własną historię przebudzenia swoich uzdrowicielskich i jasnowidzących mocy, a jej słowa są inspiracją dla tysięcy z Was, którzy jesteście w trakcie przypominania sobie swojej boskiej misji i odkrywania naturalnych, duchowych umiejętności, z którymi się urodziliście.

Ta książka pomoże Ci ponownie obudzić talenty, jak zdolność uzdrawiania na poziomie duchowym i energetycznym oraz dawać odczyty odnośnie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Doreen Virtue poprowadzi Cię w kierunku uzdrawiających sesji, zwiększenia twojej mediumicznej receptywności, wzywania aniołów, które zawsze są przy Tobie, i otwarcia twojego trzeciego oka.

Doreen Virtue - znana na świecie autorka zajmująca się tematyką aniołów - jest doktorem psychologii i, zanim zajęła się pisaniem książek, spędziła wiele lat kierując szpitalnym wydziałem psychiatrycznym. Jej życie odmieniło się, gdy została cudem uratowana z sytuacji zagrożenia życia – ostrzegł ją wtedy anioł – choć wtedy nie wierzyła w nie. Od tamtej pory stale rozwija swoją komunikację z tymi pięknymi istotami. Wydała kilkanaście książek i kilka wspaniałych talii kart do kontaktu z aniołami. Jeździ po świecie i organizuje warsztaty dla osób, które chcą się nauczyć korzystać z dobrodziejstw komunikowania się z nimi.

[P&G Editors, 2011]