Dodany: 30.06.2014 18:27|Autor:

Książka: Zakochać się
Ahern Cecelia
Notę wprowadził(a): parilicium

Losy Adama Basila i Christine Rose splatają się pewnej nocy, kiedy na dublińskim moście Christine powstrzymuje Adama przed popełnieniem samobójstwa. Zawierają szaloną umowę: Adam na zawsze zrezygnuje z samobójczych zamiarów, jeśli przed jego trzydziestymi piątymi urodzinami Christine zdoła go przekonać, że jednak warto żyć. Urodziny zbliżają się wielkimi krokami... Rozpoczyna się niezwykły wyścig z czasem, w którym główną nagrodą jest nie tylko życie, lecz także - a może przede wszystkim - miłość.

"Afirmująca życie lektura, która w dowcipny sposób prowadzi czytelnika od ciemności do światła".

"Glamour"

"Jak dotąd jedna z naszych ulubionych powieści Cecelii Ahern".

"Heat"

"Afirmacja życia... Rozgrzewająca serce romantyczna opowieść".

"Essentials"

Cecelia Ahern jest autorką znanych na całym świecie bestsellerów. Do sławy wyniosła ją debiutancka powieść "PS Kocham Cię", na podstawie której nakręcono film z Hilary Swank i Gerardem Butlerem. Jej kolejne powieści urzekły czytelników w 46 krajach - ich tematyka trafia do serc odbiorców na wszystkich kontynentach, a książki sprzedały się w ponad 15 milionach egzemplarzy. Poza pisaniem powieści, Cecelia zajmuje się również pisaniem scenariuszy seriali telewizyjnych, m.in. jest autorką hitu komediowego w USA "Kim jest Samantha?".

[Wydawnictwo Akurat, 2014]