Dodany: 07.06.2014 00:19|Autor:

Książka: Zaryzykuj ze mną: Tom1
Crownover Jay
Notę wprowadził(a): TheWillczyca

Bad boy i grzeczna dziewczyna. I dramatyczna miłość, która daje nadzieję i wiarę w szczęście.

"Pragnęłam tylko jego. Jakbym pragnęła go od zawsze. Ale czy mogłabym podzielić się z nim moimi sekretami i przestać w końcu dźwigać je sama?"

Czy heavymetalowiec i grzeczna dziewczyna mają szansę na wspólną przyszłość? Czy odnajdą się w zamęcie uczuć i zapomną o przeszłości?

AYDEN: Jet Keller był jedną wielką pokusą, w zbyt obcisłych skórzanych spodniach i ze zbyt wieloma bolesnymi tajemnicami ukrytymi w ciemnych oczach. Był szaloną rockandrollową fantazją każdej dziewczyny. Ale ja miałam dość szaleństw i niegrzecznych chłopców. Zbyt dobrze wiedziałam, jak mogą ranić...

JET: Ayden Cross była zagadką i za każdym razem, kiedy myślałem, że jestem bliski jej rozwiązania, udowadniała, jak bardzo się mylę. Sądziłem, że jest jeszcze jedną ślicznotką z długimi na kilometr nogami, a okazało się, że w ogóle jej nie znam. Że to właśnie ona może nauczyć mnie, że warto mieć nadzieję. Że warto zapomnieć o nienawiści…

Jay Crownover zdobyła ogromną popularność powieścią "Buntownik", wydaną jako e-book i sprzedaną w 115 000 egzemplarzy. Zdobyła 2. miejsce na liście Amazonu.

Powieści Jay Crownover to jedne z najpoczytniejszych książek w bijącym rekordy popularności w USA gatunku New Adult o wchodzących w dorosłe życie ludziach (18-25 lat), którzy podnoszą się z tragedii dzięki miłości ukazanej we wszystkich odcieniach: od czułości po płomienny seks.

W 2014 roku "Zaryzykuj ze mną" i jej kontynuacja "Zaryzykuj miłość" weszły na listy bestsellerów literatury dla dorosłych "New York Timesa".

[Amber, 2014]