Dodany: 05.05.2009 14:41|Autor: bogna

Sopot - Majowy Festiwal Morderstwa w Midsomer

"Majowy Festiwal Morderstwa w Midsomer" rusza w Sopocie.

PROGRAM:

7 maja 2009 (czwartek)
godz.18:00 Pierwsza wizyta w Midsomer; prelekcja firmy Printel i pokaz filmu "Zabójstwa w Badger?s Drift"

15 maja 2009 (piątek)
godz.18:00 Morderca w Midsomer. Improwizacja muzyczno-teatralna w wykonaniu jazzowego zespołu Olbrzym i Kurdupel oraz aktora Piotra Buckiego

22 maja 2009 (piątek)
godz.18:00 Caroline Graham - dama angielskiego kryminału. Prelekcja Anny Sawickiej-Chrapkowicz i pokaz filmu "Zapisane krwią"

29 maja 2009 (piątek)
godz.14.00 Śmierć na prowincji. Prelekcja prof. Wojciecha Burszty i pokaz filmu "Śmierć na scenie"

Festiwalowi towarzyszą promocje książek, smakowite poczęstunki i atrakcyjne konkursy.

Miejsce: Kluboksięgarnia GWP Uzdrowisko - ul. Bema 4 (boczna od ul. Monte Cassino, obok Mandarynki, wejście od podwórza)
Użytkownik: mchpro 05.05.2009 14:55 napisał(a):
Odpowiedź na: "Majowy Festiwal Morder... | bogna
Chciałbym dodać, że patronat medialny nad imprezą objął serwis internetowy Zbrodnia w Bibliotece.
Użytkownik: janmamut 05.05.2009 18:39 napisał(a):
Odpowiedź na: "Majowy Festiwal Morder... | bogna
Przed chwilą przy próbie wejścia miałem taki komunikat:

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80004005'

Transaction (Process ID 68) was deadlocked on lock resources with another process and has been chosen as the deadlock victim. Rerun the transaction.

E:\BIBLIONETKA\ASP\BIBLIONETKA\INCLUDE\../../netka​_include/db.asp, line 49

Nie wiem, czy podawanie takich informacji jest użyteczne, choć wstępnie zakładam, że tak, więc to właśnie robię.
Użytkownik: mchpro 05.05.2009 20:29 napisał(a):
Odpowiedź na: Przed chwilą przy próbie ... | janmamut
Przepraszam Cię, Mamucie, ale czy ten błąd pojawił się, gdy wchodziłeś na festiwal w Sopocie? ;-)