Dodany: 11.04.2014 01:42|Autor: wika123

Kultura i sztuka> Film, teatr, telewizja

Witam szukam tytułu dawno oglądanego filmu. Bardzo proszę o pomoc

Witam, poszukuje jednego filmu który oglądałam jakieś 10 lat temu.
Dramat, akcja prawdopodobnie dzieje się w Szwecji( ale nie jestem pewna) Cały film utrzymany w ponurym klimacie, ciągle pokazywał różne patologie.
Akcja: w jakimś mieście był problem ze śmieciami, pojawili się reporterzy którzy pokazywali mnóstwo worków śmieci zalegających na ulicach. Wydaje mi się że głównym bohaterem był chłopiec( Mr. X) Zaczął zadawać się ze starszymi chłopakami-chuliganami, w ich towarzystwie często przebywała jedna starsza dziewczyna z którą wszyscy uprawiali sex( wydaje mi się że ta dziewczyna tego nie chciała ale była szantażowana), do czego też namawiali X- początkowo nie chciał się na to zgodzić, był raczej dzieckiem, ale później się w niej zakochał.
X również pochodził z patologicznej rodziny, miał liczne rodzeństwo. Pamiętam scenę jak matka kąpała ich w wannie pełnej wody, stojącej na środku pokoju, wszystkich po kolei w tej samej wodzie.
Pod koniec filmu X popełnia samobójstwo topiąc się w rzece. Ta sama rzeka przewijała się kilka razy wcześniej, miejsce pod mostem służyło im do częstych spotkań.
była jeszcze scena okularów( albo X albo tej wykorzystywanej dziewczyny) które wpadają do rzeki.
Film ma kilka scen które można by uznać za pornograficzne ale chodziło raczej o pokazanie patologi.
Wiem, że to bardzo mało informacji, ale jeśli ktoś ma jakiś pomysł , to bardzo proszę i pomoc

Użytkownik: Firmin 13.04.2014 11:17 napisał(a):
Odpowiedź na: Witam, poszukuje jednego ... | wika123
Proponuję zapytać na forum filmowym. Nie żeby Biblionetkowicze filmów nie oglądali, ale myślę, że szybciej uzyskasz odpowiedź np. na filmwebie.
Użytkownik: wika123 25.04.2014 00:47 napisał(a):
Odpowiedź na: Proponuję zapytać na foru... | Firmin
Hej już pytałam, ale niestety bez odpowiedzi, a ponieważ widziałam tu podobne tematy więc postanowiłam spróbować szczęścia.