Dodany: 10.02.2014 17:23|Autor:

Książka: Zimowe serca
Jones Belinda
Notę wprowadził(a): parilicium

Wyobraź sobie, że budzisz się w śnieżnej kuli... Właśnie tak czuje się dziennikarka Krista po przyjeździe do Quebec, gdzie ma zrobić reportaż o Zimowym Karnawale. Zimne dotychczas serce Kristy, mimo dziesięciostopniowego mrozu, zaczyna powoli topnieć, kiedy odkrywa zaczarowany świat pełen lodowych pałaców, psich zaprzęgów i smakołyków z syropem klonowym. I w końcu spotyka Jacques'a - mężczyznę równie przystojnego i szorstkiego, co tajemniczego...

Obydwoje dzielą sekret, który mógłby ich połączyć na zawsze. Jednak czy uda im się znaleźć sposób, żeby skruszyć lód serc i rozgrzać tę zimową krainę?

Notka do czytelników:

"Drogi czytelniku,

Ogromnie się cieszę, że mogłam poczuć magię świąt, pisząc dla Ciebie tę książkę. Dość już klimatów tropikalnego raju!

Nie spodziewałam się takiego energetycznego kopniaka, brodząc po uda w zaspach, ale nawet kiedy ślizgałam się na lodzie i za każdym razem lądowałam twardo na tyłku, myślałam sobie: »To najlepszy czas w moim życiu!«. I mam nadzieję, że Ty poczujesz to samo, gdy dołączysz do Kristy i razem z nią poznasz iskrzący, bajkowy świat Quebecu.

Wspaniale się złoży, jeśli będziesz przewracać kolejne strony w wełnianych rękawiczkach – ewentualnie do lektury polecam parę moherowych skarpetek i kubek z parującą, gorącą herbatą posłodzoną syropem klonowym.

Życzę Ci cudownego zimowego czasu, który wypełnią dźwięki drewna trzaskającego w kominku i szampański nastrój!

Hej, śnieżna przygodo! Śnieżną przygodę czas zacząć!

Twoja autorka,
Belinda"