Dodany: 15.04.2004 21:59|Autor: k_ret

II edycja konkursu na najlepszą recenzję rozstrzygnięta!

Tym razem było trudniej, niż przy pierwszej edycji - nadesłaliście więcej recenzji, a wiele z nich reprezentowało naprawdę wysoki, wyrównany poziom. Nie było więc łatwo dokonać wyboru. Nagrody przyznawaliśmy w dwóch kategoriach.

I kategoria - recenzja do książki J.R.R. Tolkiena

Przyznajemy, że fani Tolkiena nas nieco zawiedli - napłynęło bardzo niewiele prac. Pierwszą nagrodę (do wyboru jedna z książek J.R.R. Tolkiena - "Listy", lub "Potwory i Krytycy") zdecydowaliśmy się przyznać Karolinie Kuśmider za recenzję do książki Sillmarillion. Autorkę prosimy o kontakt z nami w celu wyboru nagrody.

Kategoria II - pozostałe recenzje

Tutaj z kolei naprawdę mieliśmy z czego wybierać - nadesłaliście mnóstwo recenzji, a wiele z nich reprezentowało bardzo wysoki poziom. Nagrodę przyznaliśmy laureatce pierwszej edycji naszego konkursu - Dagmarze Pędrak, za recenzję do książki Krystyny Kofty pt. "Lewa, wspomnienie prawej". Nagrodą jest do wyboru jedna z książek - "Długie życie gorszycielki" Agaty Tuszyńskiej, lub "Zamieć" Neala Stephensona - autorkę nagrodzonej recenzji prosimy o kontakt w celu wyboru nagrody.

Nagrody prześlemy pocztą.

Laureatom konkursu gratulujemy, a wszystkim pozostałym dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.