Dodany: 23.01.2008 13:55|Autor: bogna

w Gdańsku, w Opolu i w Sopocie

25 stycznia 2008 (piątek) spotkania:

w Gdańsku

Spotkanie z rodzicami Kingi Choszcz, globtroterki, która zmarła w Ghanie, współautorki książki "Prowadził nas los".
Podczas spotkania będzie można nabyć tę książkę, a może i kolejną, która lada chwila ma się ukazać".
Więcej o Kindze Choszcz, tutaj.
godz.18:00 Dom Sztuki, ul. Stryjewskiego 25

w Opolu

Spotkanie z Markiem Krajewskim w "Fabryce Inspiracji".
Prowadzenie - Tomasz Grzyb.
godz.18:00 Opolograf, drukarnia, ul. Niedziałkowskiego 8-12

w Sopocie

Spotkanie z Ostapem Sływynskim - poetą, tłumaczem i krytykiem literackim.
godz.18.00 Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa Wybickiego, Biblioteka Główna, ul. Obr. Westerplatte 16

Użytkownik: verdiana 24.01.2008 22:09 napisał(a):
Odpowiedź na: 25 stycznia 2008 (piąte... | bogna
A tu link do Fundacji Free Spirit założonej przez rodziców Kingi:

W Aktualnościach o spotkaniu:

W Domu Sztuki na Stogach o godz.18 odbędzie się spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Przyjazne Pomorze. My jako Fundacja dostaliśmy zaproszenie, by połączyć te same tematy, opowiedzieć o naszych projektach – Oni i My zakładamy bibliotekę. Ta pierwsza ma już 14 tys książek – prywatny księgozbiór J. Urbanika - naszego i Kingi przyjaciela, który przekazuje swój cały księgozbiór gdańskiej społeczności, druga ma już kilkadziesiąt i ma służyć społeczności Moree – dzieciom i młodzieży, która może dzięki Wam weźmie do ręki pierwszą książkę w życiu.
Jeśli już teraz się zastanawiacie czy wziąć jakąś angielską książeczke na spotkanie, by przekazać do naszej biblioteki to już teraz odpowiadam – TAK. Wszystkie dzieciaki będą wdzięczne.