Dodany: 01.05.2013 00:09|Autor: Sylwia_

Książki i okolice> Konkursy biblionetkowe

6 osób poleca ten tekst.

Majowe z książką wędrówki - konkurs

Majowe z książką wędrówki

Z książkami zawsze ciekawiej, zazwyczaj weselej, z reguły sympatyczniej.
Czy leniwe, majowe dni także spędzacie w ich towarzystwie?

Jeśli macie je ze sobą podczas leśnych wędrówek, leżakowania w ogrodzie, spacerów o zachodzie słońca lub innych majowych wypraw, przyślijcie nam ich zdjęcia na adres konkursy@literadar.pl i napiszcie w kilku słowach, dlaczego akurat te książki umilają Wam wypoczynek.

Najciekawsze, najoryginalniejsze zdjęcia i komentarze będziemy zamieszczać na naszym profilu na Facebooku. Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy 4, które ujmą nas swoją pomysłowością.

Nagrody: każdy zwycięzca otrzyma zestaw 3 książek – niespodzianek.

W puli nagród znajdują się między innymi: „Wojna w blasku dnia" T. 1 Peter V. Brett, „Życie Pi" Yann Martel, audiobook „Droga 66" Dorota Warakomska, „Statki ziemi" Orson Scott Card, „Ostatnia sprawa" Lee Child, „Komanados" Richard Marcinko, John Weisman.

Czas trwania konkursu: 1-5 maja

Mail wysłany na adres konkursy@literadar.pl, powinien zawierać: zdjęcie/zdjęcia, uzasadnienie wyboru książki/książek i adres potrzebny do wysłania nagród.

Mail ze zdjęciami i uzasadnieniem musi być podpisany imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu – autora zdjęć i uzasadnienia.

Jeden uczestnik może wysłać od jednego do trzech zdjęć.

Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila. Nazwiska zwycięzców pojawią się też na forum konkursowym BiblioNETki.

Powodzenia!

Użytkownik: Sylwia_ 07.05.2013 18:08 napisał(a):
Odpowiedź na: Majowe z książką wędr... | Sylwia_
Dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia. Początkowo planowaliśmy nagrodzić 4 osoby, ale wybór spośród ponad 50 zdjęć okazał się trudniejszy niż się spodziewaliśmy - takie problemy lubimy :) Ostatecznie nagrody powędrują do 6 osób.

Po redakcyjnej naradzie postanowiliśmy wyróżnić nagrodami pstryknięte z pomysłem zdjęcia:

Pauliny Kurowskiej
Marty Matysik
Heleny Muszyńskiej
Malwiny Sokołowskiej
Krzysztofa Szaflika
Weroniki Szkudlarek

Gratulujemy.

Maile z potwierdzeniem wygranej zostały już wysłane.

Wyróżnione zdjęcia można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku.
Użytkownik: agnesines 07.05.2013 20:13 napisał(a):
Odpowiedź na: Dziękujemy za wszystkie n... | Sylwia_
Przepiękne zdjęcia, ciekawe opisy - jest czym oko nacieszyć. Serdecznie gratuluję wszystkim zwycięzcom! :-)