Dodany: 31.10.2007 12:51|Autor:

Książka: No limits - bez ograniczeń
Pałkiewicz Jacek
Notę wprowadził(a): McAgnes

"Od dawna nie było w Polsce globtrotera równego Pałkiewiczowi, którego chlebem powszednim są niedostępne tereny, niegościnny klimat i plemiona tubylcze nietknięte cywilizacją. Podróżuje w stylu odkrywców z ubiegłych stuleci, w pirodze, piechotą, na grzbietach wielbłądów, jaków bądź słoni".
Dom Wydawniczy Bellona

"Jacek Pałkiewicz to facet, któy żyje tak, jak można sobie tylko wymarzyć. Szczerze mu zazdroszczę. Każdej z opowiedzianej przez Jacka historii słucha się z zapartym tchem, choćby z jednego tylko powodu... wszystkie zdarzyły się naprawdę".
Bogusław Linda

"Dokonał wyczynów, o jakich marzy wielu ludzi, ale tylko nieliczni odważają się na ich realizację".
Claudio Sabelli ("Corriere Della Sera")

"Emocjonujące opowieści o silnych, męskich przygodach, jakich często nie przeżył nikt przed nim".
Ursula Andress

"Ja mogę mówić o swoich wyczynach piłkarskich, Reinhold Messner o zdobyciu Himalajów. Ale co to wszystko znaczy wobec dokonań Jacka Pałkiewicza, który okazał odwagę i męstwo tam, gdzie inni nawet nie odważyliby się stąpnąć".
Zbigniew Boniek

"Znam Jacka Pałkiewicza od wielu lat i śledzę uważnie jego pasję poznawania świata. To ostatni Mohikanin - nie dlatego, że nie ma już takich śmiałków, ale dlatego, że ten fascynujący świat znika z powierzchni naszej ziemi. Jestem pełna uznania".
Beata Tyszkiewicz

[Dom Wydawniczy Bellona, 1999]