Dodany: 07.01.2013 20:52|Autor:

Książka: Przepustka do raju
Kaźmierczak Dariusz
Notę wprowadził(a): Kamik

Czy uzależnienie od seksu może być tak samo silne jak uzależnienie od narkotyków? Jeśli tak, to czy można z tego wyjść, nie robiąc wokół siebie zbyt dużych spustoszeń?

Dorota Rogalska, studentka medycyny, znalazła się w poważnych tarapatach. Zdaje sobie sprawę, że w rozwiązaniu problemów może jej pomóc własny spryt i zniewalająca uroda. Ten ostatni atut staje się haczykiem, na który łapie cenionego chirurga Huberta Dębskiego i nawiązuje z nim romans, nie mając najmniejszego pojęcia, jak mroczne tajemnice skrywa jego osoba.

Dariusz Kaźmierczak - przez wiele lat pracował w szpitalu, przychodni i pogotowiu ratunkowym. Jest pediatrą. Ma żonę i trójkę dzieci.

Dariusz Kaźmierczak nie zwalnia obrotów. Po pierwszej, znakomitej książce "Cesarskie cięcie" (wyd. Oficyna Wydawnicza Branta), ukazuje się jego drugi, pełen dynamiki thriller.

[Oficyna Wydawnicza Branta, 2010]

Użytkownik: alicja225 13.06.2017 12:32 napisał(a):
Odpowiedź na: Czy uzależnienie od seksu... | Kamik
Nie podobała mi się ta książka. Ani treść, ani styl (chwilami bardzo denerwujący), a tym bardziej zakończenie nie pozwalają dać więcej niż 2. Był jakiś pomysł na książkę i dlatego nie dałam 1 :)