Dodany: 21.09.2012 16:36|Autor:

Tadeusz Chudecki, znany między innymi z telewizyjnego serialu "M jak miłość", oprócz aktorstwa ma, jak się okazuje, jeszcze jedną pasję - podróżowanie. W każdej wolnej chwili przemierza Stary Kontynent w poszukiwaniu miejsc niezwykłych. Odwiedził już mnóstwo znanych i mniej znanych zakątków Europy i jak twierdzi, wcale nie trzeba być milionerem, aby tego dokonać.

Autor w barwny sposób przedstawia wybrane kraje naszego kontynentu. Opisy przeplatają się tu z wątkami wspomnieniowymi, anegdotami, praktycznymi informacjami oraz pięknymi fotografiami.

- Wyprawy do najciekawszych miejsc - zwiedzisz miasta, ich zabytki i muzea, poznasz magiczne zakątki, zobaczysz urzekające krajobrazy.
- Cenne wskazówki - jak przygotować się do wyjazdu, jak zaplanować budżet, jak kupić bilet lotniczy "za złotówkę", jak szukać niedrogich hoteli i wynająć samochód, co i gdzie zjeść tanio i smacznie, o jakiej porze roku najlepiej pojechać.

"Podróżuję ciągle i często, bo lubię, żeby było - jak mówią Hiszpanie - bueno, bonito e barato, czyli dobrze, pięknie i tanio. Cieszę się, że mieszkam w wolnym kraju, z którego można swobodnie wyjeżdżać, a Europa jest dostępna niemal na każdą kieszeń.

Zrealizuj swoje marzenia!"

Tadeusz Chudecki