Dodany: 25.11.2011 17:57|Autor: Luksander

System

Fabula ksiazki wciaga po opisie pierwszego wieczoru Sandersa z Meredith (szczegoly w opisie na okladce). Po przebrnieciu przez opisy problemow na ktore firma natrafila tuz przed fuzja i zapoznaniu sie ze wszystkimi (prawie) bohaterami zaczyna sie cala psychologiczna akcja, interpretowanie przepisow prawa obowiazujacych w stanach i relacje miedzy ludzkie - przyjaciele, wspolpracownicy, szefowie, opinia publiczna, media. Ukazuje jak czasem oczywista sprawa moze byc zablokowana przez interpretacje prawa i mentalnosci innych ludzi. Glowny bohater to 41-letni mezczyzna zajmujacy kierownicze stanowisko w firmie zajmujacej sie nowymi technologiami. Jest to osoba postawiona przed problemem zmieniajacym jej cale zycie i decyzje musi podejmowac natychmiast. Ma duzo szczescia znajdujac sie czasem w odpowiednim miejscu i czasie ale czy to mu pomoze?

Cala sprawa zawiera jeszcze cos bardziej zlozonego wyjasniajac motywy i sposoby dzialania aby osiagac zyciowe lub firmowe cele.

moim idolem stal sie Bossak - programista potrafiacy zdobyc dostep do prawie kazdej informacji - rola epizodyczna ale nie ma to jak miec moc po swojej stronie;)

Opis calkiem nowej technologi w bardzo wczesnej fazie. Jesli ksiazka jest na faktach to kiedy bedzie mozna skorzystac z tych okolarow VR?