Dodany: 27.09.2011 22:36|Autor:

nota wydawcy


Czy małe wydawnictwo, publikujące absolutnie wszystko "od kolorowanek dla dzieci po słowniki gwary więziennej" może stać się areną przestępstwa? Oczywiście, że tak!

Kiedy w oficynie znika najpierw rękopis bestsellerowej powieści, a potem także jej autor, czwórka bohaterów wpada w panikę. Nie ulega wątpliwości, że książkę trzeba odtworzyć z pamięci, ulepszając przy okazji co nieco, a pisarza odnaleźć. Zwłaszcza że naszymi redaktorami zaczyna interesować się policja... Bohaterowie rozpoczynają więc amatorskie śledztwo pełne zwariowanych zwrotów akcji. Jego wyniki będą naprawdę zaskakujące nie tylko dla policji, ale i dla czwórki przyjaciół. A to jeszcze nie koniec niespodzianek! Największą z nich przeżyje zapewne sam czytelnik, kiedy dowie się, jak ważną rolę odgrywa w akcji...

Czytając tę książkę, popłaczesz się ze śmiechu. Jest tu wszystko, czego trzeba, by dobrze się bawić: pełne humoru dialogi, zabawne sytuacje, celne obserwacje życia codziennego. To doskonała rozrywka na lato, jesień i każdą inną porę roku.


[Wydawnictwo Sol, 2011]

(c)Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.

Wyświetleń: 524
Dodaj komentarz
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: