Dodany: 19.04.2007 22:42|Autor:

Książka: Piramidy i ich wykorzystanie
Matela Leszek
Notę wprowadził(a): poranna__rosa

Leszek Matela jest autorem 29 książek o radiestezji, parapsychologii i paramedycynie. Jego książki stały się bestsellerami na naszym rynku wydawniczym.

Kolejna książka eksperta od zjawisk nieznanych jest nie tylko przewodnikiem po świecie piramidologii, ale przede wszystkim przejrzystym kompendium praktycznego wykorzystania energii piramid dla każdego.

Wielka Piramida w Gizie, ale też częściowo inne piramidy, należą do najbardziej tajemniczych obiektów na naszej planecie. Od wieków fascynują nie tylko swoim majestatem i formą architektoniczną, ale również zadziwiającym tajemniczym oddziaływaniem.

Wraz z książką czytelnik otrzymuje własne narzędzie do eksperymentów - piramidkę energetyczną do samodzielnego sklejenia. Dzięki temu można będzie wypróbować dobroczynne oddziaływanie piramid w praktyce. Piramidka dołączona do książki nadaje się do energetyzacji i polepszania jakości produktów spożywczych, leków, napełniania pomieszczeń korzystnymi energiami Kosmosu, wzmacniania organizmów żywych oraz w dziesiątkach innych dziedzin.

Sięgnij po tę książkę, jeśli:

- interesuje Cię energia piramid i jej wykorzystanie,
- pragniesz zbudować własną piramidę,
- zamierzasz zwiększyć poziom energetyczny pomieszczeń i stymulować korzystną energią kosmiczną rośliny i organizmy żywe.

[Studio Astropsychologii, 2006]