Dodany: 19.03.2007 15:17|Autor:

Czy wyobrażasz sobie staruszka z siwą brodą unoszącego się w niebie i zsyłającego na ziemię wszelkie nieszczęścia? Czy może jako kaznodzieję walącego w ambonę i krzyczącego na ludzi w ławkach? Jeśli tak, mam dla ciebie dobrą nowinę! Bóg w niczym nie przypomina tych stereotypów. On istnieje naprawdę. On żyje. Zna twoje imię i kocha ciebie!

Każdego dnia możesz uciąć sobie pogawędkę z Bogiem i zapytać Go o wszystko. Możesz usłyszeć, co On chce Ci powiedzieć o twoich problemach, twoich przyjaciołach i decyzjach, które musisz podjąć. Możesz Go usłyszeć przez Jego słowo.

Książka przekazuje Słowo Boże wyrażone codziennym językiem. Odnajdziesz w niej słowa nadziei, zachęty, porady i miłości, a także to, czego nigdy byś się nie spodziewał. Jest ona dla ciebie szansą na uzyskanie połączenia z Bożym sercem i umysłem. Więc na co czekasz?

[Wydawnictwo Święty Paweł, 2005]

Użytkownik: Karinka1997 25.04.2009 18:33 napisał(a):
Odpowiedź na: Czy wyobrażasz sobie star... | Maruszelka
To piękna i głeboka książka, którą gorąco polecam. W niej są zawarte słowa Biblii, tylko, że napisane są bardziej dzisiejszym i bardziej zrozumiałym językiem dla nas.,, E-MAIL OD BOGA" to kiążka warta przeczytania. Zachęcam serdecznie!!!