Dodany: 03.03.2007 23:09|Autor: panna mysha

Rewelacja!

"Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów" to kolejna wspaniała książka Rafała Kosika, która opowiada nam o niecodziennych przygodach trójki przyjaciół z warszawskiego gimnazjum. Tym razem wybierają się oni w podróż, o jakiej nikomu się nie śniło. Muszą odkryć, kto kieruje Pałacem Snów, kim jest "dyrektor" firmy NETROM, uwolnić mamę Neta oraz spotkać się z Cleevlen, autorką tajemniczego bloga, która najprawdopodobniej powie im coś więcej na temat tajemnic z tej książki. Do ekscytujących zdarzeń dochodzi też czarna karoca, która przejeżdża codziennie pod oknem Niki.

Czy to nie jest aby za dużo, jak na trójkę "zwykłych" gimnazjalistów, którzy mają jeszcze dodatkowo na głowie usypiającą szkołę, wybory do samorządu, piękną Aurelię, skromną Zosię, nowego uwodziciela Niki, bójki pod szkołą oraz WON-y?

Książka jest stanowczo warta przeczytania. Gwarantuję, że nie będziecie mogli się od niej oderwać, póki nie skończycie. Porywa nas w wir codzienności nastolatków. Uczucia takie jak zazdrość, miłość i przyjaźń stanowią wybuchową mieszankę, która zaowocuje wielkimi emocjami u czytelników podczas czytania tej książki.