Dodany: 20.02.2007 20:37|Autor: kasia_olsztyn

Książki i okolice> Z życia bibliofila

Biblioteki mulimedialne

Czy gdzieś poza Wrocławiem i Olsztynem istnieje biblioteka multimedialna? Co myślicie na temat takich miejsc? Ja korzystam z takiej biblioteki w moim mieście i jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem zachęca ona do czytania. Dzięki abonamentowi są pieniądze na nowości. Wszystko uporządkowane jest w działach. Np. książki dla nastolatków, humor, kulinaria, ogród czy uzależnienia. Ostatnio zainteresowałam się szczególnie nowo zakupionymi książkami w języku angielskim dostosowanymi do poziomów wraz z płytami do słuchania:)Dużą zaletą jest także to, że cały system jest skomputeryzowany. Mogę zalogować się na stronie internetowej i sprawdzić kiedy muszę oddać książki, bądź filmy.
Ostatnio została założona także biblioteka multimedialna dla dzieci, której zasady działania są takie same.
Dla zainteresowanych podaje strony internetowe Planety 11 www.planeta11.pl oraz relację z otwarcia Abecadła, czyli biblioteki dla dzieci http://www.agencjaitp.pl/olsztyn_3894.html

Proszę o Wasze opinie i pozdrawiam:)
Użytkownik: eliot 23.02.2007 16:14 napisał(a):
Odpowiedź na: Czy gdzieś poza Wrocławie... | kasia_olsztyn
Uczyliśmy się o Planecie 11 na zajęciach. Część mojego roku była tam nawet na wycieczce :)