Dodany: 30.06.2006 19:05|Autor: AGSJ

II spotkanie z Jessicą Mastriani

Jess znalazła sposób, aby wymigać się od pracowania na wakacjach w barze swojego taty. Złożyła podanie o pracę na obozie Wawasee, dla uzdolnionych muzycznie (i nie tylko) dzieci. Podanie zostało przyjęte i po przejściu odpowiedniego kursu Jess i jej najlepsza przyjaciółka, Ruth zostają wychowawczyniami. Początkowo wszystko jest w porządku: jej Makowa Chatka jest cudna, dzieci jednak trochę gorsze, kilku przystojnych wychowawców na oku... Jess jednak ma już swojego ukochanego: jest nim Rob Wilkins - Anioł Piekieł.

Wkrótce wszystko zaczyna się psuć. Jeden z wychowawców choruje, Jess przejmuje za niego Brzozową Chatkę - i zamiast miłych, słodkich dziewczynek otrzymuje rozwydrzonych, rozkapryszonych chłopców. Jej szefowa, Pamela, wkrótce dowiaduje się o "tajemniczych zdolnościach", które Jess "podobno" straciła. I kiedy wszystko zaczyna się dobrze uładać, pewien nieszczęśliwy ojciec, którego córka zostaje porwana, wcale nie wierzy w to, że Jess straciła swoje zdolności. Prosi ją, aby odnalazła jego córkę.

Polecam! Druga część równie dobra jak pierwsza.