Dodany: 17.01.2006 18:37|Autor:

Ludzie i dinozaury żyli jednocześnie, a teoria ewolucji jest błędna! Andy i Góry Skaliste wypiętrzyły się dopiero kilka tysięcy lat temu, wynosząc w górę zbudowane przez ludzi miasta! W Układzie Słonecznym znajduje się jeszcze jedna wielka nieodkryta planeta, o której już 6000 lat temu pisali Sumerowie! Epoki kamiennej nie było! Przed potopem Ziemię otaczała podziemna warstwa wody! Przyczyną zagłady dinozaurów były siły elektryczne odddziałujące pomiędzy planetami Układu Słonecznego!

Ta książka to herezja - o ile nasz obecny światopogląd, oparty na kosmicznej mechanice Newtona, teorii ewolucji Darwina i geologicznej teorii Charlesa Lyella jest słuszny.

Ilustrując swoje tezy rewelacyjnymi zdjęciami, doktor Hans-Joachim Zillmer - znany popularyzator nauki, inżynier, doradca Ingenieurkammer-Bau NRW, członek New York Academy of Science, autor głośnego bestsellera "Pomyłka Darwina" - przedstawia ziemskie katastrofy (np. potop) z czasów historycznych i proponuje alternatywne teorie, które podważają podstawy "naukowego" obrazu świata.

[Amber, 2002]