Dodany: 26.06.2005 10:59|Autor: Jean89

Wspaniała powieść dla młodego czytelnika

Tiny Lambert, główna bohaterka książki, jest nastoletnią dziewczyną. Mieszka razem z matką, ojczymem i przyrodnim rodzeństwem. Tiny to nieśmiała i nietowarzyska osoba. Duże znaczenie ma dla niej Wierna, jej wyimaginowana przyjaciółka.

Bohaterka pragnie stać się podobną do innych dziewcząt. Marzy o przyjaźni i kontaktach z chłopcami. Czy jej pragnienia urzeczywistnią się po rozpoczęciu nauki w szkole średniej?

Jednym z wątków powieści jest ogromny problem Tiny. W pewnym momencie jej ojczym, Vern, zaczyna interesować się osobą swej przybranej córki i... wyrządza Tiny wielką krzywdę. Jak ona sobie z tym poradzi?

W powieści zostały poruszone zagadnienia bliskie młodemu człowiekowi, a w dużej mierze temat przyjaźni i miłości. Polecam tę książkę wszystkim czytelnikom, a w szczególności nastolatkom, które doznają uczucia osamotnienia, niepewności czy przygnębienia. Wierzę, że przeżycia Tiny w jakiś sposób im pomogą.

Użytkownik: kingusi@1992 14.11.2007 17:19 napisał(a):
Odpowiedź na: Tiny Lambert, główna boha... | Jean89
ksiązka pt,, wierzba płacząca " bardzo mi sie podobała!!! dotąd czytałam same romansidła ale ta ksiązka nie jest jedynie o miłości!!! jest o samotności i...... . o bólu! jak najbardziej polecam:P