Dodany: 25.06.2005 19:57|Autor: Sherry

Czytatnik: Mój czytatniczek

Wakacyjne rozterki

Jak wielu uczniów wczoraj zakończyłam naukę w tym roku szkolnym. Niestety nigdzie nie wyjeżdżam i przez całe wakacje będę na zmianę surfować w internecie i czytać książki. Niestety w niewielkiej bibliotece w moim mieście nie można wypożyczyć wielu książek. Większośc z interesujących mnie już przeczytałam, a tych, które zaproponowała mi biblionetka nie ma. Cóż trzeba będzie kupować książki. Prośba do wszystkich czytających. Gdybyście mieli jakieś fajne książki, za które możnaby się wymienić napiszcie do mnie - jestem otwarta na propozycje wymiany.

Użytkownik: Millllka 17.07.2005 00:19 napisał(a):
Odpowiedź na: Jak wielu uczniów wczoraj... | Sherry
Weszlam na Zieloną Listę, przeglądałam użytkowników i.. przypadkiem natrafiłam na Ciebie :) W dziale 'o mnie' piszesz, że chcesz znaleźć bratnią dusze.. Do usług, sir :D

Nie martw sie, ja też nigdzie nie wyjeżdżam (no, chyba). Chcesz sie wymieniac ksiazkami..? Hmm.. Mój asortyment jest średnio ciekawy :P Miałam kiedyś dużo książek, ale nie było miejsca i książki stopniowo wędrowały na śmietnik.. Nie miałam na to wpływu, bo to działo się kiedy byłam jeszcze mała - bardzo mała (mam 12 lat, a ty?).

Nie wiem sama, czy mieszkam w małym mieście - w każdym razie jest chyba większe od Twojego. Mamy tam kilka porządnych bibliotek, księgarni tez nie brakuje. 50-100.000 tys. mieszkanców.

PS Jakby coś - moje gg 1851683 ;)