Dodany: 25.05.2005 09:32|Autor: Augusta

Książka: Opiekun
Wolf Joan

Powrót z Jamajki...

"Opiekun" to książka opowiedająca o pewnej młodej dziewczynie imieniem Annabella. Na początku książki czytelnik dowiaduje się, że mąż bohaterki nie żyje, a jej czteroletni syn Giles został kolejnym hrabią Weston. Najgorszy dla Annabelli wydaje się fakt, iż na opiekuna Gilesa jej mąż wyznaczył swego barata, Stephena.

Stephen... Pięć lat temu został wygnany na Jamajkę i teraz powraca do domu. Kiedyś Ananbella marzyła o tym, aby do niej wrócił. Ale to było dawno temu. Teraz ułożyła sobie życie bez niego: ma syna, konie, dom.
Nie chce niczego zmieniać. Czy tego samego zdania jest Stephen?

Drogie czytelniczki, ta książka to klasyczny romans, ze spokojnie rozwijającą sie akcją. Za bardzo nie zaskakuje, (no, może trochę :)), szybko się ją czyta i można się trochę znudzić.

Użytkownik: be_pe 13.12.2008 16:26 napisał(a):
Odpowiedź na: "Opiekun" to książka opow... | Augusta
"Jedyne, co mogłoby być lepsze niż jeden ze wspaniałych romansów Joan Wolf, to dwa takie romanse!
Autorka pisze je z takim wdziękiem i łatwością, że zanim czytelnik się spostrzega, jest już w połowie lektury; i już żałuje, że wkrótce skończy czytać."

Tak o "Opiekunie" napisała Amanda Quick, a ja popieram jej wypowiedż pod każdym względem.

A nudzić się przy lekturze Joan Wolf - to niemożliwe!! !!!