Dodany: 19.03.2024 18:43|Autor:

Każdy tworzy swoją szczęśliwą wyspę i chce budować lepszy świat. Z innowacyjnym poradnikiem szybciej pokonasz bariery i zaczniesz skuteczniej działać. Łączy on w sobie treści dotyczące rozwoju osobistego oraz przedsiębiorczości. Możesz go potraktować jako kurs do samodzielnej realizacji krok po kroku. Pierwszy etap podróży z "Archipelagiem" to droga do samej siebie. Drugi - rejs na własną wyspę szczęśliwą.

"Archipelag wysp szczęśliwych. Przewodnik odważnego życia na własnych zasadach" to:
- mapa drogowa, która krok po kroku prowadzi przez zakamarki duszy ku światu zgodnemu z wartościami serca,
- akumulator odwagi do wypłynięcia na niezbadane wody ku nowej rzeczywistości, którą zaczniesz tworzyć w zgodzie ze sobą,
- książka-cegiełka Fundacji Moc Kobiet.

Sylwia Chrabałowska: fundatorka i prezeska Fundacji Moc Kobiet, założycielka wydawnictwa Moc Media, doktorantka w Kolegium Zarządzania i Finansów SGH, mentorka, wykładowczyni i autorka kursów zawodowych, promotorka dialogu i społecznie odpowiedzialnego biznesu.

Fundacja Moc Kobiet to organizacja działająca na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i społecznej odpowiedzialności biznesu. Edukuje, dzieli się wiedzą i dodaje odwagi do działania. "Archipelag wysp szczęśliwych" pomysłu i autorstwa Sylwii Chrabałowskiej zbiera szeroką wiedzę i doświadczenie, którymi nasza fundatorka dzieli się od lat. Ponadto w książce znalazło się także kilka rozdziałów ekspertek związanych z Fundacją Moc Kobiet. "Archipelag..." zatem to także forum tematów pokonferencyjnych "Odważ się na moc!", w których wypowiedziały się Mocarne służące pomocą w swoich dziedzinach.

[Wydawnictwo Moc Media, 2023]