Dodany: 07.03.2024 21:32|Autor: Shutter666

Udany debiut

Świetna propozycja dla osób szukających ciekawej historii, pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji, namiętnego romansu, intrygujących postaci i ich relacji, osadzonej w brutalnej rzeczywistości przestępczego świata.

Debiutująca autorka prowadzi historie dwójki głównych bohaterów w formie pamiętnika, zręcznie przeplatając ich losy, czyniąc lekturę spójną i wciągającą. Jej umiejętność wzbudzania emocji i kreowania postaci sprawia, że z łatwością można wczuć się w opisywany świat, a bohaterowie z każdym rozdziałem zyskują na autentyczności. Wiele razy podczas lektury byłem pozytywnie zaskoczony humorystycznymi zabiegami, wciągającymi wątkami, poruszającymi wyobraźnię opisami oraz najbardziej zapadającymi w pamięć wzbudzającymi silne emocje historiami.

„Opuszczę ją po śmierci” jest z pewnością książką godną polecenia, zwłaszcza osobom oczekującym żywej akcji, intryg, romansu, niejednokrotnie opisów brutalnego świata, ale także historii dających wiele satysfakcji i pozytywnych emocji. Przeżycie losów bohaterów razem z nimi sprawia że atmosfera książki pozostaje z nami na długo po przeczytaniu, a zakończenie z pewnością podsyci to uczucie.

PS Jako amator kina akcji zabarwionego dobrym humorem, ale jednocześnie osadzonego w nieprzyjaznym świecie, chętnie zobaczyłbym ekranizację tej książki.