Dodany: 07.03.2024 16:11|Autor:

Książka: Głowa do góry
Allison John, Sarin Max
Notę wprowadził(a): wwwojtusOpiekun BiblioNETki

Wszystko w życiu Esther dobrze się układa - musi tylko sobie poradzić z rozstaniem z przeszłości, własną śmiertelnością i stresem związanym z konkursem na esej, który może odmienić jej życie. Nie martwcie się o nią, wszystko sobie poukładała… oprócz "ułożenia sobie wszystkiego". Poza tym jednak nie pędzi na oślep na spotkanie z żadnym bezpośrednim zagrożeniem.

Brutalna rzeczywistość nie oszczędza za to McGrawa. Dowiaduje się on o śmierci najbliższej osoby i musi znaleźć sposób, żeby jakoś uporać się z informacją, która spadła na niego jak grom z jasnego nieba.

Zdobywcy nagrody Eisnera - John Allison ("By Night") i Max Sarin - wracają do Sheffield po cierpienie złamanego serca, bóle mięśni, wyjątkową boleść towarzyszącą podjęciu pracy w korporacji… i by wyjaśnić sekret, dlaczego miłość najbliższych pozwala przez to wszystko przejść.

"Sitcom idealny… uniwersalny, czarujący i niezmiennie zabawny".

"Hollywood Reporter"

"Wypełniona po brzegi szczerością, wzruszeniami i humorem… Moment, w którym ta seria dobiegnie końca, będzie wyjątkowo bolesny…"

Comicbook.com

"Allison i Sarin sprawili, że śmiałem się i płakałem jednocześnie. Niech mnie drzwi ścisną, jeśli ci ludzie nie są czarnoksiężnikami".

Multiversity Comics

[Wydawnictwo Non Stop Comics, 2024]