Dodany: 17.02.2024 13:03|Autor:

Książka: Zwierzęta
Korbiel Małgorzata
Notę wprowadził(a): margines

Poznawaj zwierzęta wraz z nową serią "Otwarci na świat!". Dzięki tej książce każde dziecko pozna urocze zwierzęta, których odgłosy uwielbia naśladować wspólnie z rodzicami. To idealny sposób na rozbudzenie ciekawości otaczającym nas światem oraz ćwiczenie poprawnej wymowy.

"Otwarci na świat!" to seria pięknie zilustrowanych książek kartonowych, dzięki którym maluchy stopniowo poznają elementy codziennego życia, zaczynając od tak podstawowych tematów jak kolory, owoce, warzywa czy zwierzęta. Barwne i ciepłe ilustracje oraz proste rymowanki wzbogacą wiedzę dziecka o otaczającym go świecie i poszerzają zasób jego słownictwa. Oglądanie tych uroczych książek to przede wszystkim mnóstwo frajdy i nauki jednocześnie!

Seria "Otwarci na świat!" została zaprojektowana z myślą o dzieciach w wieku do 2 lat, dlatego każda książka ma sztywne strony i zaokrąglone rogi przyjazne dla małych rączek. Seria wspiera rozwój malucha na początkowym etapie życia i jest podstawą wyposażenia biblioteczki każdego małego czytelnika!

[Wydawnictwo Świetlik, 2023]