Dodany: 28.12.2023 08:58|Autor:

Książka: Klątwa prawdziwej miłości
Garber Stephanie
Notę wprowadził(a): Pingwinek

Ostatni tom bestsellerowej trylogii autorki "Caravala"

Jak zakończy się historia miłosnego trójkąta? Czy Evangelina kiedykolwiek będzie naprawdę szczęśliwa? Z kim przyjdzie dzielić jej życie?

Wydaje się, że Evangelina Fox znalazła na Cudownej Północy upragnione szczęście. Wyszła za pięknego i kochającego księcia, mieszka w bajecznym zamku i ma zastępy wiernych poddanych. Nie wie jednak, jak ogromną cenę zapłaciła za życie w tej baśni, bo... niczego nie pamięta. Jej mąż zrobi wszystko, żeby nigdy nie dowiedziała się, co naprawdę straciła. Najpierw jednak musi zabić Jacksa, Księcia Serc...

Poleje się krew, będą złamane serca, a prawdziwa miłość zostanie wystawiona na próbę.

Dwa czarne charaktery, jedna dziewczyna i walka na śmierć i życie o szczęśliwe zakończenie.

"Bardzo rzadko jakaś książka mnie zachwyca..., ale »Ballada o nieszczęśliwej miłości« sprawiła, że wielokrotnie zapierało mi dech. Niepokojąca, mroczna i wspaniale napisana - przekształca konwencję baśni w coś chwytającego za serce, świeżego i wciągającego".

Jodi Picoult, autorka bestsellera "Wish you were here"

"Jednocześnie słodka i trująca, ekscytująca podróż do tętniącego życiem świata baśni, intryg, zagmatwanego romansu i zabronionej magii".

Cassandra Clare o "Baśni o złamanym sercu"

"Zupełnie nowa podróż w krainę magii i tajemnicy. Spodziewaj się zwrotów akcji, namiętności i zakazanej magii".

"Cosmopolitan"

"Książka budząca szczery zachwyt... Kiedy świat fantasy jest tak cudownie zbudowany, chciałbym, by nigdy się nie kończył".

CultureFly

"Evangelinę Fox i Księcia Serc czeka kolejna imponująca opowieść pełna namiętności, intryg i zakazanej magii w kontynuacji bestsellera Stephanie Garber »Baśń o złamanym sercu«".

Waterstones

"Dalszy ciąg historii snutej przez Stephanie Garber przerasta wszelkie oczekiwania... Tymi chwilami, w których serce przyspiesza i niepokój rośnie, autorka porywa czytelników do swojego świata".

My London

"To historia dla tych, którzy wierzą w miłość, o tym, jak miłość potrafi dokuczać, ranić, a czasem przemknąć niezauważenie. Nie pozwól, by tak się stało z tą książką. Mistrzyni narracji Stephanie Garber daje ci wszystko - bohaterów, których pokochasz, złoczyńców, których znienawidzisz, i świat, w którym się zatracisz".

Stacey Lee, autorka "The Downstairs Girl"

"Szybkie tempo i liczne zwroty akcji nie pozwolą ci odłożyć książki, a rozwój relacji między Jacksem a Evangeliną wprawi cię w osłupienie... Ci, którzy pragnęli wrócić do tego świata, nie będą zawiedzeni".

"School Library Journal"

"Garber stworzyła cudowny baśniowy świat i każda książka z tej serii odsłania kolejne krainy i dręczących je Mojrów. Główną bohaterką pozostaje Evangelina i przyjemnością jest obserwować jej relacje z wszystkimi, którzy ją otaczają".

"Booklist"

[Wydawnictwo Poradnia K, 2023]