Dodany: 15.12.2023 08:32|Autor: pawelw

Książki i okolice> Konkursy biblionetkowe

GRUDNIOWE IMPRESJE W LITERATURZE - preludium konkursu nr 273

Tym razem nie tylko odgadywanie zacznie się trochę później, ale nawet temat(y) konkursu zaproponujecie Wy.

Zastanawiałem się co może być tematem konkursu. Gdyby zapytać z czym kojarzy się grudzień, to teraz większość pewnie odpowie, że ze Świętami. Ale może nie wszystkim i może nie tylko. Może grudzień to Mikołaj, prezenty, Sylwester i śnieg, ale może też zimowa depresja, mróz i ciemność, problemy z domknięciem rocznego budżetu czy większe obciążenie pracą.

Zróbmy więc konkurs-ankietę.

Każdy może zaproponować do trzech propozycji z czym kojarzy się grudzień i do tego dołożyć jeden, dwa lub trzy fragmenty. Wszystkie trzy fragmenty mogą dotyczyć tego samego skojarzenia albo różnych. Nie musi się w nich pojawiać grudzień, mogą być luźno związane z proponowanym skojarzeniem.
Dobrze by było, żeby fragmenty były charakterystyczne i nie za bardzo niszowe.

Propozycje skojarzeń i fragmentów (razem z autorem i tytułem) podsyłajcie przez prywatną wiadomość lub na mejla pawel.wolniewicz@gazeta.pl.

Czas na wysyłanie propozycji - wtorek 19 grudnia, godzina 23:59. Postaram się w środę zebrać wszystko razem i zaczniemy zgadywanie.
Użytkownik: pawelw 18.12.2023 11:44 napisał(a):
Odpowiedź na: Tym razem nie tylko odgad... | pawelw
Grudzień może też kojarzyć się z brakiem czasu na cokolwiek. Zachęcam jednak do wyszukania i nadsyłania propozycji fragmentów do grudniowego konkursu. To od Was zależy jak będzie wyglądać grudniowy konkurs i czy będzie nad czym pomyśleć jak już minie przedświąteczne zamieszanie.