Dodany: 23.04.2023 15:39|Autor:

Książka: Głębiej
Gordon Roderick, Williams Brian
Notę wprowadził(a): margines

"Głębiej" to kontynuacja niezwykłych oraz mrożących krew w żyłach przygód czternastoletniego Willa i jego przyjaciela Chestera.

Po dotarciu do Głębi chłopcy zmuszeni są do dramatycznej walki o przetrwanie. Stawiając czoła kolejnym wyzwaniom, odkrywają również przerażający spisek Styksów. Czy zdążą uratować Górnoziemie?

"Tunele" to oryginalna, pełna emocji seria, która podbiła serca fanów fantastyki na całym świecie. Nowe wydanie z pewnością wciągnie młodych czytelników w wir nieprawdopodobnych zdarzeń oraz fantastycznych przygód. A wiernym fanom serii przypomni jednocześnie przerażający i kuszący świat podziemi.

"Pierwszy tom serii »Tunele« to była dopiero rozgrzewka. Odkrywając wraz z bohaterami mroczne tereny Głębi, musicie być gotowi na wszystko - nieoczekiwane zwroty akcji, dramatyczne wydarzenia i ponowne spotkanie z bezlitosnymi Styksami. W drugiej części poznacie też wiele nowych postaci, w tym moich absolutnych ulubieńców: Drake'a i Elliott. Czas na niezwykłą lekturę! Tylko pamiętajcie - Głębia nie zna litości. Niezmiernie polecam serię »Tunele« całym sercem!"

Sara Woś, @przeczytam

[Wydawnictwo Wilga, 2023]