Dodany: 17.01.2023 14:40|Autor:

"STOP STARZENIU!" radzi, jak spowolnić oraz cofnąć niszczycielski proces starzenia się. Poradnik oparty jest na wynikach setek przełomowych badań prowadzonych przez naukowców z czołowych instytutów, takich jak Uniwersytet Harvarda czy National Institutes of Health. Dowodzi, że tak zwane "normalne starzenie się" jest w rzeczywistości spowodowane ukrytymi niedoborami, które można z łatwością uzupełnić, zażywając witaminy pełniące rolę antyoksydantów, minerały, zioła i inne substancje powstrzymujące ten proces.

Najnowsze odkrycia ujawniają:
- które witaminy i minerały mogą pobudzić układ immunologiczny, przywracając młodzieńczą odporność na choroby zakaźne i nowotwory,
- które witaminy mogą zapobiec utracie pamięci i wystąpieniu innych objawów zniedołężnienia oraz cofnąć je,
- które zioła mogą wzmocnić serce i układ krążenia,
- które powszechnie dostępne substancje chemiczne, zawarte w pożywieniu, dają możliwość przedłużenia życia i zachowania lub odzyskania młodości i witalności.

"Wspaniała książka, dokładna pod względem naukowym - podstawowa lektura zarówno dla pacjentów, jak i specjalistów, którzy zainteresowani są czynnikami powodującymi starzenie się organizmu oraz jak zachować zdrowie".

dr nauk medycznych John Weisburger, naukowiec prowadzący badania nad rakiem, członek American Health Foundation

"Jean Carper jest jednym z najbardziej godnych zaufania autorytetów w dziedzinie nauki nad poprawą zdrowia za pomocą środków naturalnych. Polecam jej książki absolutnie wszystkim".

dr nauk medycznych Andrew T. Weil, University of Arizona School of Medicine

Inne książki Jean Carper: "Żywność twój cudowny lek", "Apteka żywności", "Cudowne kuracje".

[Wydawnictwo Vesper, 2009]