Dodany: 14.12.2022 00:27|Autor:

Przyznaj się - intryguje Cię świat kryptowalut, ale nie wiesz, jak zacząć i co zrobić, żeby nie stracić? Wirtualne waluty to dla Ciebie tajemniczy i ryzykowny świat, kojarzący się z dużym ryzykiem inwestycyjnym? Chciał(a)byś bezpiecznie wejść w ten świat z wiedzą, na co uważać i z czym tak naprawdę "je się" kryptowaluty?

Z myślą o takich osobach jak Ty napisałem książkę "Jak bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat kryptowalut". To kilkaset stron praktycznej wiedzy, popartej kilkuletnim doświadczeniem. Wejść dużym kapitałem i pozostawić go samemu sobie nie jest trudno. Aby móc przekazywać swoje spostrzeżenia dalej, na własnej skórze musiałem przekonać się, w jaki sposób odnaleźć się w tak ciekawej inwestycji.

Tematem przewodnim książki jest przede wszystkim bezpieczeństwo w inwestowaniu w kryptowaluty. Każda inwestycja ponosi za sobą koszty, ale nie wszystkie się zwracają. Chcę przygotować Cię do wejścia na rynek kryptowalut, ale na luzie, bez pośpiechu. Pokażę Ci m.in. gdzie je kupować i gdzie sprzedawać, przedstawię moje osobiste strategie inwestycyjne.

Ja też kiedyś zaczynałem. Wtedy nie było tylu źródeł informacji, co teraz. Musiałem uczyć się metodą prób i błędów, samemu zaliczając wzloty i upadki. Stąd wziął się pomysł na tę książkę. Źródeł jest wiele, ale nie każda wiedza w nich jest zweryfikowana. Ponadto specjaliści używają specyficznego języka - nie wyjaśniają znaczenia wielu terminów. Dlatego też jest to ciągle tak duża zagadka dla laików. Chciałbym przekazać swoją wiedzę w pigułce - pokazać, jak inwestować długoterminowo, nie tracąc czasu, który ja już kiedyś straciłem.

W książce "Jak bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat kryptowalut" znajdziesz mnóstwo praktycznej wiedzy, którą zdobywałem samodzielnie lub na podstawie zagranicznych źródeł.

To książka dla prawdziwych leniwców, którzy chcieliby dużo się nauczyć, ale jak najmniejszym wysiłkiem.

"Jak bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat kryptowalut" to pierwsza książka w Polsce, która przeprowadzi Cię bezpiecznie od początku do końca przez świat kryptowalut!

Kim jest autor?

Chciałbym Ci się przedstawić - nazywam się Rafał Łapać i z zamiłowania jestem inwestorem na giełdzie kryptowalut. Zawodowo jestem przedsiębiorcą i twórcą w branży gamingowej - od ponad 10 lat tworzę gry na urządzenia mobilne.

Od 2015 roku samodzielnie zdobywam doświadczenie w świecie kryptowalut. Od ponad 10 lat inwestuję na rynkach tradycyjnych w akcje, surowce, metale. Wiem, w jak trudnych czasach żyjemy. Ponadto od ponad 8 lat inwestuję w nieruchomości.

[Wydawnictwo Leniwcowate, 2022]