Dodany: 12.12.2022 16:09|Autor:

Bitwa to jeden z najbardziej emocjonujących tematów, jakich może podjąć się twórca, ale stanowi też nie lada wyzwanie. Niełatwo opisać w sposób angażujący coś tak złożonego, spleść siatkę intryg i powiązań, namalować paletę ludzkich uczuć, opisać sprawę, o którą warto walczyć i stworzyć bohaterów, których losy czytelnicy zechcą śledzić i o których życie będą się lękać.

Po której stronie stanie odbiorca? Czy uwierzy w słuszność sprawy? Czy odczuje ciężar decyzji podejmowanych przez postaci?

Autorzy tej antologii rzucają nas w wir zdarzeń, w sam środek nieprzeciętnych starć. Obsadzili w głównych rolach fascynujących, wielowymiarowych bohaterów. Stań wraz z nimi w pierwszej linii, przezwycięż słabości i przełam barierę. Przebij się przez mur i dowiedz się, czy za nim czeka nadzieja na zwycięstwo, czy może początek prawdziwego wyzwania.

Bo jeden wyłom może zmienić przebieg bitwy. Jeden wyłom może być przepustką do świata, do którego tak pragnęli dotrzeć. A jedna antologia może stać się wyłomem do waszej wyobraźni.

[Grupa Wydawnicza Fantazmaty, 2021]