Dodany: 06.11.2022 01:07|Autor:

Poczucie własnej wartości jest jedną z głównych składowych szczęścia. Możemy być szczęśliwi tylko wtedy, gdy czujemy się kochani, a żeby móc kochać innych, powinniśmy kochać siebie. Jak osiągnąć wysoką samoocenę? Najważniejsze jest zaakcepto­wanie siebie takimi, jakimi jesteśmy. Każdy z nas jest jedyny w swoim rodzaju i dzięki temu świat jest ciekawszy.

W tej książce znajdziecie historie bohaterów, którzy tak jak my wszyscy potrzebują pozytywnych komunikatów od osób ze swojego otoczenia. Chcą wiedzieć, że są ważni i że decyzje mogą podejmować bez lęku przed popełnieniem błędu. Przeczytajcie tych sześć opowiadań, a ich bohaterowie pokażą wam, jak dorośli mogą dziecku pomóc wzmocnić jego samoocenę.

Begoña Ibarrola to hiszpańska psycholog i pedagog. Jej książki dla dzieci i poradniki dla rodziców od lat cieszą się ogromną popularnością. Po polsku ukazały się dotychczas m.in. "Bajki, które uczą, jak być szczęśliwym", "Bajki, które pomagają odkrywać talenty" i "Bajki, które uczą, jak żyć wśród innych".

[Wydawnictwo Finebooks, 2021]