Dodany: 04.09.2022 01:48|Autor:

Książka: 365 dni do wolności
Chołuj Magdalena
Notę wprowadził(a): Pingwinek

Dzięki tej książce zrealizujesz swoje cele w obszarze finansów. Przed tobą 365 dni, w których możesz zapracować na wszystkie swoje marzenia. To wystarczający czas, aby odpowiedzieć sobie na trzy najważniejsze w twoim życiu pytania: Co? Dlaczego? Jak?

Najpierw odpowiesz sobie na pytanie:
Dlaczego?
Dlaczego chcesz być niezależny? Jeśli w tej chwili pojawi się dreszcz na twoich plecach i uśmiech na twojej twarzy, bo poczujesz, że to jest właśnie to... to już nic nie powstrzyma cię na drodze do celu.

Potem określisz:
Co?
Co dokładnie chcesz osiągnąć? Jaka kwota ma wpływać na twoje konto? Wyznaczysz sobie wielki cel - cel, który jest twój - nie twoich rodziców, nauczycieli, czy znajomych.

I pozostaje ostatnie pytanie:
Jak?
W tym miejscu zaczniesz się uczyć. Krok po kroku pokażę ci jak pozyskałam moje dochody pasywne i jakim cudem zrobiłam to tak szybko. Kiedy poznasz swoje jak, zostanie już tylko działanie. Tylko? Tak, tylko, bo z tym nie powinno być problemu, jeśli twoje dlaczego jest wystarczająco mocne.

Co da ci ta książka?
- sprawdzone pomysły, dzięki którym pozyskałam 6 źródeł dochodów pasywnych,
- praktyczną wiedzę, o tym, jak zwiększać dochody, oszczędzać, ciąć koszty i inwestować,
- konkretny plan drogi do niezależności finansowej, oparty na moich osobistych doświadczeniach,
- inspirację - nieważne, w jakiej sytuacji się znajdujesz - możesz wszystko zmienić.

Czego się z niej nauczysz?
- jak wykorzystywać swoje porażki w drodze do sukcesu, czyli jak nieśmiałość i depresję przekształciłam w firmę z milionowym obrotem,
- jak osiągnąć wolność finansową szybciej niż na emeryturze i jak to zrobiłam w wieku 25 lat,
- jak przestać się sabotować i naprawić swoją relację z pieniędzmi,
- jak zaprojektować swój wymarzony styl życia i odważnie go realizować.

[Wydawnictwo Dreamloft, 2018]