Dodany: 19.04.2022 16:22|Autor:

Książka: Przyjaciółki na zawsze
Hale Shannon, Pham LeUyen
Notę wprowadził(a): wwwojtusOpiekun BiblioNETki

To ciąg dalszy bestsellerów "Prawdziwe przyjaciółki" i "Najlepsze przyjaciółki", kolejna opowieść graficzna Shannon Hale i LeUyen Pham o tym, jak się nauczyć kochać samą siebie.

Sara jest już w ósmej klasie, a życie wokół stało się jeszcze bardziej skomplikowane niż dotąd. Wszystko się ciągle zmienia; jej koledzy i koleżanki zaczynają chodzić na randki (a z Sarą nikt się nie chce umówić!) i pomimo wszelkich starań właściwie nic się jej nie udaje. Sara zmaga się z poczuciem niepewności i niezdiagnozowaną depresją, zamartwia się tym, że nie spełnia - jak jej się zdaje - oczekiwań tych, którzy ją kochają. Czy coś jest z nią nie tak? Czy mogłaby stać się taką osobą, jaką w swoim mniemaniu być powinna? Ale tak naprawdę, to kim właściwie chce być?

Z charakterystycznym poczuciem humoru, ciepłem i empatią autorki zwracają się do czytelniczek i czytelników na całym świecie, aby przypomnieć wszystkim, że jesteśmy jak najbardziej w porządku, zasługujemy na wszystko co dobre i nie musimy niczego udowadniać ani sobie, ani innym.

[Wydawnictwo Jaguar, 2022]