Dodany: 12.11.2021 17:27|Autor:

Ostatni tom trylogii sprzedanej w Niemczech w łącznym nakładzie ponad 2 milionów egzemplarzy!

Tragiczne losy pięknej Marii, którą po wybojach losu wiedzie miłość, odwaga i pragnienie zemsty. Ostatni tom bestsellerowej trylogii.

"W scenerii XV-wiecznej Europy, soborów, lokalnych wojen, walk o tron papieski i stosów, na których płoną heretycy, rozgrywa się ten kostiumowy romans przygodowy, niemal żywcem gotowy do przeniesienia na wielki ekran".

"Magazyn Literacki Książki"

"Intrygująca literatura".

"Gala"

"To świetnie napisana, fascynująca powieść, trzymająca uwagę i emocje czytelnika w ustawicznym napięciu. Nic dziwnego, że stała się bestsellerem w Niemczech. Jestem przekonana, iż podbije serca czytelników i rynek księgarski także u nas".

"Notes Wydawniczy"

Iny Lorentz to pseudonim pary autorskiej Iny Lorentz i Elmara Marona. Już ich pierwsza książka "Die Kastratin" stała się w krótkim czasie bestsellerem. Natomiast prawdziwą sławę przyniosła Iny Lorentz "Nierządnica", powieść historyczna zajmująca od momentu ukazania czołowe miejsca na listach bestsellerów w Niemczech. Równie spektakularny sukces odniosły kolejne tomy: "Kasztelanka" oraz "Testament nierządnicy".

Pomimo ogromnego sukcesu literackiego Iny i Elmar nadal pracują w dużym towarzystwie ubezpieczeniowym jako informatycy i specjaliści ds. ochrony danych i zabezpieczeń komputerowych.

[Wydawnictwo Sonia Draga, 2009]