Dodany: 03.09.2021 18:14|Autor: Martak180

Polacy a seks

Autorzy zabierają czytelnika do alkowy Polaków, którzy są znacznie bardziej otwarci na doznania erotyczne wszelkiego typu, którzy nie chowają się pod kołderką wstydu i pruderii, a wręcz przeciwnie – wychodzą spod niej i sięgają po nowe, po więcej, po bardziej… Sypialnia jest ostatnim miejscem na tradycyjny seks. Polacy dokonali prawdziwej rewolucji seksualnej w swoim życiu w ciągu dwudziestu lat głównie za sprawą Internetu. Ludzi kręci wszystko – pokazywanie się w kamerkach internetowych, seksturystyka, uprawianie seksu w miejscach publicznych na oczach innych, kluby swingersów, wiązania, studia BDSM, kamerki internetowe. Autorzy zabierają czytelnika do różnych miejsc, choćby nad Wisłę i do sauny, przytaczają wyniki badań nad seksualnością Polaków, nazwy niektórych stron, lecz zabrakło mi podsumowania całości.

Magda i Piotr Mieśnik są ludźmi otwartymi na własną cielesność. Byli w różnych miejscach, obserwowali, rozmawiali i aktywnie uczestniczyli w łamaniu tabu i konwenansów, by rzetelnie napisać książkę. Wiedzą, o czym piszą, a robią to w sposób naturalny i komunikatywny. Bez wstydu i uprzedzeń rozmawiają o preferencjach seksualnych ze zwykłymi ludźmi, których możemy spotkać w urzędzie, sklepie czy za ścianą. Pokazują ich drugie ja.

Reportaż „Seksualne życie Polaków” łamie wszelkie tabu. Zaciekawia, zadziwia, szokuje, a nawet może przerazić. Odziera ze świętoszkowatości, uświadamia, pokazuje, uczy nowych odmian seksu i osiągania spełnienia. Publikacja dla osób ciekawych, odważnych, otwartych na wiedzę i różne nowe doznania erotyczne. Seks jest dla ludzi.

Recenzja została opublikowana również na innych stronach internetowych.