Dodany: 05.08.2021 21:02|Autor:

Na okładce mojej pierwszej książki "NEGOCJUJ! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach" zadałem prowokacyjne pytanie: Ile możesz zarobić rocznie dzięki dobrej inwestycji? Sugerowałem 5, 10, 15%. Okazuje się jednak, że nie doceniłem siły negocjacyjnej swoich czytelników.

Wyniki, jakimi dzielicie się ze mną, są imponujące. Większość osób, które kupiły książkę, osiągnęło zwrot z inwestycji już przy pierwszej transakcji dokonywanej z użyciem wiedzy zawartej w "NEGOCJUJ!".

Ale 100% to nie jest szczególnie duży zwrot. Otrzymałem kilka informacji o uzyskanych wynikach rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. To są już dziesiątki tysięcy procent zwrotu z inwestycji. Wielu czytelników za najbardziej wartościowe aspekty książki uznało:
- dużą liczbę przykładów praktycznego zastosowania wiedzy,
- historie negocjacyjne,
- prosty język, dzięki któremu bardzo dobrze czyta się książkę i trudno się od niej oderwać,
- odniesienie przykładów do konkretnych historii z życia autora.

Mając na uwadze te sugestie, postanowiłem napisać drugą część książki, w której zawarłem wszystkie wymienione elementy. "NEGOCJUJ 2" opiera się głównie na opisie historii negocjacyjnych, w których brałem udział. Poza historiami negocjacyjnymi w książce znajduje się kilka bonusowych rozdziałów, które odpowiadają na najczęściej zadawane pytania przez moich czytelników.

Oddaję w Twoje ręce "NEGOCJUJ 2. Czyli czego nauczyłem się, negocjując dla siebie i dla innych". Mam nadzieję, że ta książka będzie dla Ciebie kolejną dawką motywacji i wiedzy dotyczącej negocjacji oraz zainspiruje Cię do doskonalenia tej jakże ważnej umiejętności w życiu.

[Self-publishing, 2017]