Dodany: 09.06.2021 15:25|Autor:

Książka: Czerwony wilk
Williams Jen
Notę wprowadził(a): gooska91

Wstrząsająca i pełna napięcia historia, która przywodzi na myśl "Milczenie owiec" Thomasa Harrisa...

Była dziennikarka Heather Evans powraca do rodzinnego domu. Uciekając stamtąd w wieku szesnastu lat, obiecała sobie, że jej noga już nigdy więcej nie postanie w tym miejscu. Teraz jednak musi tu wrócić, ponieważ w tajemniczych okolicznościach samobójstwo popełniła jej matka.
Porządkując rzeczy zmarłej, Heather dokonuje przerażającego odkrycia: znajduje stertę listów, które jej matka otrzymała od... odsiadującego dożywocie seryjnego mordercy kobiet - Michaela Reave'a, znanego jako Czerwony Wilk.

O czym wiedziała matka kobiety? Dlaczego się zabiła? I, skoro Czerwony Wilk siedzi w więzieniu, dlaczego dochodzi do kolejnego morderstwa, popełnionego dokładnie w jego stylu? Heather na pewno nie jest gotowa na prawdę, ale musi ją poznać.

Mroczny niczym baśnie braci Grimm, pełen tajemnic i niespodziewanych zwrotów akcji thriller przerazi i zafascynuje każdego czytelnika. Nie gaś świateł... Nigdy nie wiesz, czy za twoim oknem, pod osłoną mroku, nie stoi seryjny morderca.

"W tym mistrzowsko napisanym i pełnym napięcia thrillerze Jen Williams łączy brytyjski folklor, kult i najbardziej przerażającego seryjnego mordercę, aby stworzyć opowieść, która jest zarówno hipnotyzująca, jak i całkowicie przerażająca. Książka wciągnęła mnie od pierwszej do ostatniej strony".

Katie Lowe

"Intensywny i pełen szubienicznego humoru thriller to wielowymiarowe postacie i fascynująca podróż w przeszłość i przyszłość. Przerażająca, zabawna i wnikliwie opisana historia".

Nathan Ripley

[Wydawnictwo Feeria, 2021]