Dodany: 31.05.2021 23:15|Autor: mrs.book.book

Moje drugie spotkanie z twórczością tej autorki

Główna bohaterka, Scarlett, należy do elity. Jej życie - wydawać by się mogło - jest usłane różami tylko dlatego, że ma pieniądze. Jednak jej bardziej zależy na relacjach z ojcem, których nigdy nie miała, niż na kasie.
Pewnego dnia podczas biegania zostaje porwana. Gdy tylko sobie uświadamia, co się stało, jest przerażona, jednak na widok porywacza miękną jej kolana.
Gabriel Legend to właściciel klubu „Legend”, który miał być najlepszym miejscem w mieście. Jednak przez strzelaninę coraz bliżej mu do upadku.
Gdy Gabe dowiaduje się, kogo porwał jego przyszywany brat, jest przerażony i zastanawia się, jak z tego wybrnąć. Koniec końców wpada na genialny pomysł, by to Scarlett wyniosła jego klub na wyżyny, w zamian za wolność.

Czy Scar pójdzie na taki układ? Czy rzeczywiście tu chodzi tylko o klub? Koniecznie sięgnijcie po tę książkę, to się dowiecie.

To pierwszy tom z serii "Gabriel Legend" i muszę stwierdzić, że już nie mogę się doczekać dalszego ciągu tej historii. Książkę czytało się przyjemnie i dosyć szybko.

Kiedyś, wieki temu, miałam już okazję czytać jedną książkę tej autorki i z tego, co pamiętam bardzo mi się podobała. Jednak zabijcie mnie, ale nie mam zielonego pojęcia, jaki tamta książka miała tytuł. Stwierdziłam jednak, że chętnie sięgnę po nową książkę Meghan March i się nie zawiodłam.

Bohaterowie są świetnie wykreowani. Z jednej strony silna kobieta, która wie, czego chce i wie, co zrobić, by to zdobyć. Z drugiej strony mężczyzna pełen tajemnic, który nie miał łatwego życia, a to, do czego doszedł, zawdzięcza jedynie swojej determinacji. Jednak nie pozwala się zbliżyć do siebie zbyt wielu osobom.

Co do zakończenia tej historii, to może i mnie nie zaskoczyło jakoś specjalnie, ale jestem strasznie ciekawa, co będzie dalej. Tak więc pozostaje mi czekać do premiery drugiego tomu, która będzie 16 czerwca.

Polecam tę historię gorąco. A po przeczytaniu będziemy wspólnie czekać na drugi tom.

[Recenzja w pierwszej kolejności pojawiła się na moim blogu, stronach internetowych księgarń oraz portalach o tematyce książkowej]