Dodany: 16.11.2020 17:41|Autor: Moniczkasia

Dobry kryminał

"Rytuał łowcy" to powieść kryminalna, która bardzo trzyma w napięciu i wzbudza wiele emocji.
Główny bohater jest nieobliczalny, każde dokonane przez niego zabójstwo jest inne, choć można doszukać się ukrytych powiązań. Jednak, czy będą one znane tylko mordercy, czy również śledczym, dowiemy się w trakcie czytania. Jego postać czasami przeraża i wzbudzić może w czytelniku strach. Sposób myślenia łączy się z szaleństwem i ogromnym okrucieństwem. Wszystko ma swoje odzwierciedlenie w jego przeszłości i teraźniejszości. To co dzieję się w jego umyśle przeraża, a zarazem pozwala poznać jego portret psychologiczny.

Pani prokurator chciała poprowadzić sprawę poważniejszą , niż dotychczas. Ta, którą otrzymała, przerosła jej najśmielsze oczekiwania. Przez długi czas trudno znaleźć trop, który zbliży śledczych do mordercy. Cała ekipa pracuje w coraz większym stresie. Nie ułatwia to śledztwa, lecz jeszcze bardziej komplikuje. Czas się kurczy, coraz więcej ofiar. Dowiemy się, czy pomagający jej komisarz wesprze ją w najtrudniejszych momentach, czy będzie sama musiała sobie poradzić w najgorszych chwilach swojego życia.

Ogólnie, czytając ten kryminał, przeżyłam momenty zdenerwowania, stresu, strachu. Mroczna atmosfera potęguje wydarzenia, a opisy zbrodni wywołują ciarki na plecach. Oczywiście nie przeszkodziło mi to przeczytać powieści do końca i ocenić ją jako dobry kryminał.

Recenzja była wcześniej publikowana na innych stronach internetowych.

Użytkownik: wystukanerecenzje 18.11.2020 16:36 napisał(a):
Odpowiedź na: "Rytuał łowcy" to powieść... | Moniczkasia
Nie spodziewałabym się kolejnych części, ale może faktycznie spotkamy jeszcze bohaterów w innych książkach autora. "Rytuał łowcy" jest dla mnie zakończoną historią.