Dodany: 09.10.2020 11:47|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Książka dnia - "Nie dla psa (i kota) kiełbasa"

Nie dla psa (i kota) kiełbasa czyli Jak zdrowo karmić swojego zwierzaka (Cholewiak-Góralczyk Agnieszka)

Cześć!
Mam na imię Agnieszka i jestem specjalistką od żywienia psów i kotów. Podpowiem ci, jak karmić twojego pupila, żeby był zdrowy i szczęśliwy.
Poznasz różne sposoby żywienia i wybierzesz ten odpowiedni do twoich możliwości - czasowych i budżetowych (pamiętaj: zdrowe wcale nie znaczy drogie!).
Opowiem ci bez ściemy o diecie BARF, której głównym składnikiem jest surowe mięso i którą sama przygotowuję dla swoich zwierząt.
Dowiesz się, na co zwracać uwagę, wybierając karmę, i czego absolutnie nie wolno dawać psom i kotom do jedzenia.
Nie zabraknie też historii o moich czworonożnych pacjentach i mojej pracy jako dietetyka psów i kotów.
Zdrowe żywienie to najlepsza profilaktyka, jaką możesz dać swojemu pupilowi. Ponadto odpowiednia dieta obniży koszty leczenia i skróci czas spędzany w lecznicach. A przede wszystkim pozwoli uniknąć tego, czego nie da się wycenić - cierpienia zwierząt.

Kochamy nasze zwierzaki? Dbajmy o nie jak najlepiej!