Dodany: 27.07.2020 22:21|Autor: mrs.book.book

Druga część o gangsterach

Z ogromną chęcią sięgnęłam po drugi tom "Gangsterów" Anny Wolf i oczywiście się nie zawiodłam.

W tym tomie mamy historię Antona (brata Aleksieja) i Jordan. Ta para jest tak wybuchowa, że czasem myślałam, że lepiej by było, żeby nie przebywali razem ze sobą, bo to nigdy nie wróżyło niczego dobrego. Jednak upór zrobił swoje i nawet oni mimo dawnych uraz potrafili się dogadać.

On- morderca na zlecenie. Wydawać by się mogło, że wykonując taki zawód, nie ma uczuć. A jednak pozory mylą. Może i potrafi zabić z zimną krwią, jednak co do najbliższych, to dla nich serce ma ogromne.

Ona- planuje zemstę na Antonie za to, co zrobił jej 5 lat temu. On kompletnie nie ma pojęcia, o co dokładnie Jordan ma do niego żal.

Z bohaterami z poprzedniej części nie pożegnaliśmy się na długo, bo w tej również ich spotkamy tylko na drugim planie. To bardzo mnie ucieszyło, bo ich polubiłam. Chociaż głowni bohaterowie z tego tomu wcale nie są gorsi.

Uwielbiam pióro Anny Wolf. Jej historie czyta się w ekspresowym tempie, wciągają nas w sam środek książki już od pierwszych stron. Zawsze gdy zbliżam się do końca jej książek żałuję, że tak szybko. Ale, jak to mówią, „wszystko, co dobre, szybko się kończy”.

Co możemy wynieść z tej historii? Na pewno to, że rodzina jest najważniejsza. Choćby nie wiadomo jakie zagrożenie na nas czekało, to rodzina zawsze powinna stać za nami murem. I warto walczyć o tych, których kochamy.

Polecam z całego serca jako coś lekkiego do poczytania w ramach oderwania się od codziennych obowiązków. A ja już zacieram łapki na trzecią część.

[Recenzja w pierwszej kolejności pojawiła się na moim blogu, stronach internetowych księgarń, oraz portalach o tematyce książkowej]