Dodany: 26.05.2020 21:29|Autor: Jusztuczka

Rewelacja!

Obstawiam, że każdy z nas kiedykolwiek zadał sobie pytanie, ile z tego, co sami wrzucamy do Internetu "przeżywa" nawet po usunięciu. Marcel Moss próbuje nam pokazać, że wszystko.

O czym jest "Pokaż mi" wiedzą już chyba wszyscy, ponieważ od kilku dni tej książki na Instagramie jest PEŁ-NO. Ale nie bez powodu, nie myślcie sobie. Powodem jest to, że Marcel Moss popełnił bardzo udany, genialny wręcz thriller erotyczny! Połączenie tajemnicy i erotyki to naprawdę świetnie połączenie!

Łukasz to bohater, którego na długo zapamiętam. Miota się pomiędzy tym co znane i łatwe, a tym co może wnieść w jego życie więcej radości, emocji i miłości. Kocha na różne sposoby, nie wiedząc, który jest najodpowiedniejszy. Pakuje się w grę, wbrew pozorom niewinną, która w ostateczności niszczy mu życie.

Autor w ten dość trudny czas dał nam bardzo dobrą książkę. Teraz, kiedy życie jeszcze bardziej przeniosło się do Internetu, ta książka jest jak najbardziej aktualna. Uwielbiam konstrukcję tej książki. Wielotorowość, retrospekcje, mnóstwo przemyśleń, pytań, brak odpowiedzi, tajemnice. To wszystko połączone z przystępnym językiem dało mi lekturę, przy której świetnie się bawiłam i którą bardzo szybko (jak na moje możliwości czasowe) pochłonęłam. Zakończenie powoduje, że szczęka ląduje na podłodze, a autentyczność i powaga tematyki sprawiają, iż książka zostanie ze mną na długo. Polecam!
Premiera: 03.06!

Recenzja pojawiła się na moim instagramie oraz stronach księgarń internetowych.