Dodany: 15.05.2020 12:30|Autor: Selema22

Książki i okolice> Pomoc

Pomocy, pamiętam fragment książki, ale nie tytuł ani autora

Witam!
Nie mogę znaleźć tej książki męczy mnie to strasznie, dlatego proszę o pomoc.

Pamiętam, że w tej książce główna bohaterka widziała jakiegoś rodzaju "linie" A główny bohater wykorzystywał to aby znalazła dla niego jakieś rzeczy. Wiem że to niewiele ale pamiętaj również strzępki scen z tej książki

1. Pierwszy raz kiedy widziała te "linie", została zebrana na jakiegoś rodzaju wykopaliska

2. Była też scena bodajże na lotnisku kiedy była przesłuchiwana, cos tam było na 100% nie tak, on przybył żeby jej pomóc kazał jej zamknąć oczy i powalił przeciwników bezszelestnie

3. Z tego co pamiętam na początku książki, bohaterka siedziała w pustym biurze czekając na telefon bądź sms od głównego bohatera

4. Ona widziala śmierć chyba swojego kolegi z pracy, wiem że pracowali gdzieś w obcym kraju. Był taki fragment w książce, ze wróciła tam pozniej chyba do mieszkanie tego kolegi i okazało się że żyje.

Wiem że to niewiele i wszystko jest mało spójne, ale to jedyne co pamiętam i nie daje mi to spokoju. Było tam na pewnie trochę romansu, i jakiegoś rodzaju magi ponieważ o ile dobrze mi świta to później się okazało że bohater nie pojawiał się przed nią w cielesnej postaci

mniej