Dodany: 05.04.2020 08:02|Autor:

Książka: Luca Vitiello
Reilly Cora
Notę wprowadził(a): sylkaa_s

"Od urodzenia jestem potworem. Okrucieństwo płynie w moich żyłach jak trucizna. Płynie w żyłach każdego mężczyzny z rodziny Vitiello. Przekazywana z ojca na syna, niekończąca się rzeka wypełniona potworami. Już urodziłem się potworem, ale mój ojciec zatroszczył się o to, żebym nie zapomniał, co to znaczy. Jego ostrze i ciosy i słowa nieznoszące sprzeciwu. Od dziecka byłem wychowywany na następcę mojego ojca, żeby rządzić bez litości, bez wyrzutów sumienia, bez uczuć. Moim zadaniem było doprowadzanie ludzi do granic ich możliwości, do sprawiania, że staną się tylko cieniem. Kiedy otrzymałem Arię w akcie małżeństwa, wszyscy czekali, aż ją złamię, dokładnie tak jak robił to mój ojciec ze swoimi kobietami. Jak zniszczę to, co w niej niewinne, dobre, używając do tego, tego co znam najlepiej: okrucieństwa. Zniszczenie jej, podporządkowanie byłoby dla mnie czymś łatwym. Byłoby dla mnie naturalne jak oddychanie. Już i tak byłem potworem, którego wszyscy się bali… Jednak Aria zmieniła wszystko".

Cora Reilly jest autorką serii "Born in Blood Mafia", "The Camorra Chronicles" oraz wielu innych książek, w większości obracających się wokół niebezpiecznie seksownych mężczyzn. Zanim odkryła swoją pasję do romansów, pisała publikowane tradycyjnie powieści dla młodzieży.

Cora mieszka w Niemczech, uwielbia podróże oraz gotowanie pikantnego jedzenia z całego świata. Skończyła prawo, ale jeśli ma wybierać między rozmawianiem o książkach a rozmawianiem o prawie, zawsze wybierze książki.

[Wydawnictwo NieZwykłe, 2020]