Dodany: 16.01.2020 08:40|Autor:

Żeby życie miało sens, trzeba go w nim dostrzec.

Tylko jak to zrobić? Oto 16 rozmów o miłości, wolności, pracy, marzeniach, dzieciństwie, a także relacjach ze sobą i światem. Najlepsi psychologowie, psychoterapeuci, trenerzy i mówcy motywacyjni wskazują, w jakim kierunku patrzeć, by zobaczyć to, co umyka naszej uwadze.

Regina Brett, Ewa Chalimoniuk, Wojciech Eichelberger, Danuta Golec, Dorota Hołówka, Małgorzata Lipko, Katarzyna Miller, Jacek Santorski, Jacek Walkiewicz, Andrzej Wiśniewski, Ewa Woydyłło-Osiatyńska - w rozmowach z dziennikarką Joanną Olekszyk objaśniają, jak psychologia, ale też własne doświadczenie, pomagają radzić sobie z problemami dnia codziennego: skomplikowanymi relacjami z partnerem i rodzicami, trudnymi emocjami oraz własnymi oczekiwaniami.

Wywiady ukazywały się na łamach magazynu "Sens", teraz specjalnie dla Czytelników zostały zebrane i wydane w postaci książki.

Joanna Olekszyk - dziennikarka, redaktorka psychologicznego miesięcznika "Sens". Absolwentka polonistyki i dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

[Wydawnictwo Zwierciadło, 2016]