Dodany: 02.03.2005 18:05|Autor: myszszeczka

Ciekawa, ale zakończenie zaskoczy wszystkich.

Na początku miałam wielki problem, by zacząć czytać tę książkę. Czytałam codziennie jedną-dwie strony i to wszystko. Po miesiącu wróciłam do niej i naprawdę mnie wciągnęła. Na tyle, że przeczytałam ją w trzy dni. Książka ma ok. 300 stron i ok. 270 czyta się bardzo szybko i czeka, co będzie dalej. Jednak ostatnie 30 stron mnie zawiodło. Główna bohaterka przez 270 stron spotyka się z jednym facetem, układa sobie z nim życie. Gdy mam prawie 100% pewność, że wszystko zmierza do ich ślubu, okazuje się, że Julia wcale go nie kocha, tylko innego, Karolina, jej najlepsza koleżanka, wraca, by spotykać się z Konradem – Julii (wg mnie) przyszłym mężem, z którym była wcześniej, a facet, którym gardzi i nie znosi przez całą książkę, nagle staje się mężem Julii.

Po przeczytaniu książki czuję pewien niedosyt i pustkę. Tak naprawdę nie wiem, czy Konrad był szefem mafii czy nie, i czy naprawdę Karolina kocha Konrada, a on ją. Książka napisana ciekawym językiem, trzymająca w napięciu, ale zakończenie nie do końca przemyślane. Ostatnie 30 stron na 2, wcześniejsze 270 na 5. Razem 3.