Dodany: 28.10.2019 11:03|Autor:

Pierwszy tom serii "Superman Action Comics" ze scenariuszem Briana Michaela Bendisa, jednego z najbardziej uznanych i wpływowych scenarzystów komiksowych. Autor bestsellerów "New York Timesa" przejmuje stery najdłuższej serii w historii komiksu, realizując niesamowitą nową wizję Ostatniego Syna Kryptona!

Superman to największy superbohater na świecie. Clark Kent to jeden z najlepszych reporterów śledczych "Daily Planet". Lecz gdy na ulicach Metropolis powstaje nowe zagrożenie, żaden z nich nie potrafi go dostrzec... Półświatek przestępczy opanowała potężna istota zwana Red Cloud, a Człowiek ze Stali nigdy nie stawił czoła czemuś podobnemu. Myśli Supermana zaprząta praca nad artykułem oraz nieobecność Lois Lane i Jonathana, dlatego jest on łatwym celem dla tajemniczego nowego łotra! Czy Człowiek Jutra jest w stanie powstrzymać to, co czeka jego rodzinę i miasto?

W albumie "Superman Action Comics - Niewidzalna Mafia" legenda komiksu Brian Michael Bendis łączy siły z uznanymi artystami Ryanem Sookiem ("The Spectre"), Patrickiem Gleasonem ("Batman and Robin") oraz Yanickiem Paquette'em ("Wonder Woman: Earth One").

[Egmont Polska, 2019]